Kaş Ekimi - Kaş Ekim Merkezi

Kaş Ekimi

Vita Kaş Ekimi Hizmeti

Günümüzde kaş ekimi hizmeti oldukça önemli bir yer almaktadır. Çünkü günümüzde kişisel görünüme verilen önem oldukça artış gösterdi. Özellikle günümüzde 7’den 70 ‘e herkes yüz yapısına ve yüz estetiği konusuna çok düşkündür. Çeşitli nedenlerden dolayı yüzümüzde bazı görünüm sorunları meydana gelebiliyor. Örneğin meydana gelen trafik kazaları, yangınlar gibi olumsuz sorunlar yüzümüzün çok ciddi bir zarar görmesine neden olabilir.

Yüzde meydana gelen bu durumlar kişilerin psikolojisini çok büyük bir şekilde etkiliyor ve adeta yaşama heveslerini ellerinden alıyor. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalan kişiler için en ideal seçenek ise yüz alanında yaşanan tıbbi gelişmeleri yakından takip etmektir. Günümüzde gelişen bu teknoloji ve tıbbi gelişmeler sayesinde saç ekimi, kaş ekimi ve yüzdeki yaralanmalar en hafife indirilebiliyor.

Kazalar ya da doğumsal nedenlerden dolayı kaş sorunu yaşayanların sayısı ise oldukça fazla. Bundan dolayı Vita saç ekimi merkezi olarak bu alanda ihtiyacı olan herkese kaş ekimi hizmeti veriyoruz.

Kaş Ekimi Hizmeti Uygulanışı

Özellikle saç ekimi yöntemi olarak karşımıza çıkan Fue yöntemi ile kaş ekimi oldukça kolay bir işlem hâline gelmiştir. Tercih edilen bu yöntem ciddi bir rahatsızlığı olmayan herkesin üzerinde uygulanabilmektedir.

Kullanılan yöntem ile ense bölgesinde yer alan saçlar özenli bir şekilde toparlanmaktadır. Böylece ense bölgesindeki saçlar toparlanarak kas ekiminde kullanılır. Kaş ekimi öncesinde hasta uzman bir ekip ile birlikte istediği kaş modellerini belirler. Seçilen kaş modeli kalem ile çizilerek buna göre kaş ekimi işlemi yapılır. Çizilen alan için ne kadar saç kökü gerektiği hesaplanır. Kökler çeşitli yöntemler ile toplanmaktadır. Doku uyumu olması için ise kişinin kendi kökleri olmalıdır.

Yapılan işlemler hassas ve özen isteyen işler olmaktadır. Saç ekimi merkezi tarafından dikkatli bir şekilde kök hücrelerinin yerleştirileceği kanallar açılmaktadır. Kaş ekimi konusunda oldukça dikkat edilmesi gerekir. Çünkü meydana gelen küçücük bir hasar bile kötü bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ekim işlemi başlamadan önce uzman ekibimiz tarafından lokal anestezi hizmeti verilir. Ardından ise ense bölgesinden alınan kıllar açılan kanallara yerleştirilir. Kaş ekimi işlemleri genellikle 2 saatlik bir sürede gerçekleşmektedir. Kaş ekimi işlemi bittikten sonra hasta taburcu olabilir ancak bu bölgenin darbe alması gereklidir. Bu konuya mutlaka dikkat edilmesi gerekli.

Kaş Ekimi Süreci Sonrası

Vita saç ekimi merkezimiz tarafından gerçekleştirilen kaş ekimi hizmetleri sonrasında başta birtakım kabuklanma meydanda gelebilir. Bu kabuklanma durumu tahmini olarak en fazla 2 hafta sürecektir. Ortalama olarak 3 aylık bir süre sonrasında kalıcı kaşlar meydana geliyor.

Kaş Ekimi Kimlere Yapılıyor?

Kaş ekimi işlemi isteyen herkese yapılabilmektedir. Ancak bu kişilerin ciddi bir sağlık probleminin bulunmaması gerekiyor. Günümüzde genellikle bayanlar tarafından tercih edilen bir estetik işlemidir.

Bunun yanı sıra kaç ekimi işlemleri yanık gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmış kişiler tarafından da sıkça tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Kaş ekimi sağlık sorunu yaratmaz ve hiçbir yan etkisi de bulunmamaktadır. Kaş ekimi konusunda önemli olan tek şey uzman bir kişi yardımı almaktır.

Vita saç ekimi merkezimiz bu alanda sizlere uzman bir hizmet ve işinin profesyonelleri ile başarılı bir kaş ekimi hizmetini size sunuyor. Verilen kaş ekimi fiyatları hakkında net bir rakam söylemem mümkün değildir. Kaş ekimi için fiyatlandırma ekilen kaş kökü üzerinden olmaktadır. Bundan dolayı ortalama bir kaş ekimi hizmeti 700 ile 1500 Euro arasında değişiyor diyebiliriz.

Merkezimize gelen sorulardan birisi kaş ekimi işleminin acılı olup olmadığı sorusu olmaktadır. Buna şu şekilde cevap verebiliriz, merkezimiz tarafından yapılan kaş hizmetlerinde lokal anestezi yöntemi uygulanmaktadır. Bundan dolayı gerçekleşen işlemler can yakma ya da ağrı gibi durumları yaşatmaz. Bundan dolayı acı gibi bir durum söz konusu değildir.

WhatsApp chat