Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal Ekimi

Vita Sakal Ekimi Hizmeti

Sakal ekimi basit gibi görünen ancak planlı olunması gereken bir işlem çeşididir. Uzman hekim yardımı ile sakal eklenecek bölgeler belirlenir ve kalem ile bu bölgeler çizilir. Çizilen bölgenin planları ise bilgisayar ortamına yansıtılmaktadır. Kullanılan bu yöntemler sayesinde bilgisayarda oluşturulan simülasyon üzerinden sakal öncesi ve sonrası nasıl görüneceği gibi detaylar incelenebilir. Vita saç ekimi merkezimiz sakal ekimi işlemleri için uzman bir ekiple hizmet sunarak sorunsuz bir süreç yaşatmaktadır.

Ekim Sonrası Normal Görünüme Ne Zaman Kavuşulur?

Sakal ekimi işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra işlemde kullanılan iğnelerden dolayı kan lekeleri meydana gelebilir. Bu lekeler geçicidir. Banyo alınması gibi durumlar sonucunda geçmeye başlayacaktır. Sakalların oluşumu esnasında kırmızı lekelerin oluşması normaldir. Ortaya çıkan bu kırmızı lekelerin geçmesi ise ortalama olarak 2 haftalık bir süreçtir. Bu sürecin geçmesinin ardından azalma gerçekleşecektir. Ekilen sakallar genellikle 3 ay içerisinde yeniden çıkmaya başlayacaktır.

Sakal Ekimi Yöntemleri

Sakal ekimi de aynı saç ve kaş ekiminde olduğu gibi gerçekleştirilmektedir. Farklı birçok ekim tekniği bulunuyor. Ekim teknikleri arasında en ideal olanı uzman hekimlerin görüşleri sonucunda belirlenmektedir. Bu alanda en çok uygulanan yöntemler ise Fut ve FUE yöntemi olmaktadır. FUT yöntemi günümüzde pek fazla tercih edilmemektedir. Bunun nedeni ise sakal bölgesinde belli birtakım izler bırakması ve ense bölgesinde yoğun bir yaşatmasıdır. Bu durumda en ideal seçenek FUE olacaktır. Bu yöntem ile saç, sakal ekimi işlemleri daha uyumlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu yöntemde kesme gibi bir işlem yapılmadığı için iz bırakma gibi durumu söz konusu değildir.

Sakal Ekimi Sonrası Süreç

Sakal ekimi sonrasında hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Aksine oldukça basit ve hızlı bir şekilde sakal ekimi işlemi gerçekleşir. Gelişen teknoloji ile bu alanda birçok kolaylık ve yöntem ortaya çıkmıştır. Sakal ekimi işlemi sonucunda o bölgede kan toplama görülmesi oldukça normaldir. Bu durum geçici olmaktadır. Ardından ise meydana şok dökülme gelir. Şok dökülme sonrasında ise tamamen kalıcı sakallar çıkmaya başlayacaktır. Bu işlemler tamamen güvenilir ve tehlikesiz olmaktadır.

Ne Kadar Sakal Ekimi Yapılmalı?

Sakal ekimi miktarı isteğe bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu işlem için sakal bölgelerini kendi başınıza seçmeniz mümkündür. Ancak en iyi sonuçlar için mutlaka uzman bir hekime danışılması önerilmektedir. Günümüzde sakal ekimi işlemini uygulayan kişiler başta köse kişiler olmaktadır. Sakal ekimi işlemlerinde sakal miktarı, sakal açısı gibi pek çok madde bulunuyor. Bu maddelerin dikkate alınması ise doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için oldukça önemli olmaktadır.

Yanıklara Sakal Ekimi Yapılabilir Mi?

Vita saç ekimi merkezi olarak bizlere birçok soru gelmektedir. Bu soruların başında ise sakal ekiminin yanık bölgeye yapılıp yapılamayacağı hakkında olmaktadır. Günümüzde yanıklar üzerine sakal ekimi yapma imkanı bulunuyor. Ancak bunun öncesinde profesyonel kişiler tarafından yanığın değerlendirilmesi ve yapılacak işlem hakkında karar verilmesi gerekir. bu işleme bu kadar çok önem verilmesinin nedeni ise yanık bölgede ileride meydana gelebilecek bir deri sorununun engellenmek istenmesidir. Yüzünde yara izi olan kişilerde günümüzde sakal ekimi yapabilmektedir. Yara izlerinin üzerine birtakım hesaplama yapılarak ne kadar sakal eklenmesi gerektiği hesaplanabilir. Böylece eklenen sakallar ile kişiler daha doğal bir görünüm elde edecektir.

Sakal Ekimi Fiyatları

Vita saç ekimi merkezi olarak sizlere birçok kategoride hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler arasında yer alan sakal ekimi işlemleri günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Nerdeyse yüzde 100 oranında başarı elde edilen sakal ekimi sonucunda birçok farklı fiyat ortaya çıkıyor. Ekim işlemlerinde gerçekleşen saç kökü gibi değişken detaylar bulunduğu için net bir fiyat belirleme mümkün değildir. Üstelik bu fiyatlar belirlese dahi kliniklere göre farklılık gösterecektir. Tabii ki fiyat üzerinde işlemlerinizi gerçekleştiren uzmanların etkisi de oldukça büyük olmaktadır.

WhatsApp chat