Dragos Saç Ekim Merkezi Kliniği

Dragos Saç Ekim Merkezi Kliniği 0212 916 20 73

İstanbul Saç Ekim Merkezleri

Vita Dragos Saç Ekim Kliniği, Dragos’da bulunan saç ekim klinikleri arasında sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmasıyla ön plana çıkmaktadır. Klinik ve sunulan hizmet bakımdan, Dragos saç ekim klinikleri arasında en yeni ve en kaliteli gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerimize ağrısız, iyileşme süresi kısa, sağlıklı ve kesin sonuçlar sunmaktayız. Gelişmiş sosyal ağımız ve kaliteli tedavilerimiz ile Türkiye ve neredeyse Dünya’nın her yerinden gelen müşterilerimiz, Dragos saç ekim merkezimizden maksimum memnuniyet ile ayrılmaktadır.

Türkiye’de oldukça fazla uygulanan Fue saç ekim tekniğini kusursuz olarak uygulayan Vita Dragos saç ekim merkezi kliniğimiz, uyguladığı tedaviler ve karşılığında aldığı müşteri memnuniyeti açısından farklı ülkelerden, Türkiye’den ve Dragos’dan gelen müşterilerimizin gözde saç ekim merkezi haline gelmeyi başarmıştır.

Dragos saç ekim merkezimiz, uzman doktorları ve uzman hemşireleri ile sizlere kesin çözümler ile kusursuz sonuçlar sunmaktadır. Dünya üzerinde erkeklerin yaklaşık yüzde 60’ı ve kadınların yüzde 50’si saç dökülmeleri ile mücadele etmektedir. Kullanılan kalitesiz ve amacına uygun olmayan ilaç kullanımı da bu sebeple artmıştır. Böyle bir durumda yapılması gereken ve önerilen çözüm bir uzman doktor tarafından tedavi edilerek çözüm yollarını belirlemektir. Vita Dragos Saç Ekim Merkezi olarak bu tedavileri gerçekleştirerek sizin için en doğru çözüm yollarını bularak sizlere kesin sonuçlar sağlamaktayız.

Vita Dragos Saç Ekim Merkezi olarak uyguladığımız plazma terapisi ile nakledilen kılların yüzde 75’ine kadar bir oranda etki göstermesini sağlayarak Dragos içerisinde bulunan saç ekim merkezlerinden bir adım öne geçmeyi başarmıştır. Vita Dragos Saç Ekim Merkezine gelen müşterilerimiz yapılan muayene ardından saç ekimine uygun olup olmadığına karar verilir. Uygun tedavi yöntemleri sunularak işleme başlanmaktadır.

Vita Dragos Saç Ekim Merkezimize sitemiz üzerinden ve sitemiz üzerinde bulunan tüm iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. 7/24 destek hattı ekibimizle iletişime geçerek dilediğiniz bilgiyi alabilir ve randevu alabilirsiniz.

Türkiye’de Fue Saç Ekimi Tekniği Uygulamaları

Fue saç ekimi tekniği saç estetiği alanında öne çıkan tekniklerden biridir. Türkiye’de Fue saç ekimi tekniği oldukça ileri seviyede uygulanır. Türkiye bu açıdan en gözde sağlık turizmi merkezlerinden biridir.

Türkiye, Fue saç ekimi alanında tecrübeli ve yetenekli doktorlara sahiptir. Ayrıca; Türkiye’deki saç ekim maliyetleri diğer ülkelere kıyasla çok daha ekonomiktir.

Fue Tekniği Nedir, Nasıl Uygulanır?

FUE tekniği, saç köklerinin özel aletler ile donör alandan alınıp saç ekimi yapılacak alana transfer edilmesiyle uygulanır. Bu teknik sonucunda kafa bölgesinde herhangi bir çizgi ya da iz kalmaz. Fue saç ekim yöntemi, ağrısız kabul edilen bir tedavi yöntemidir. Tam iyileşme ise saç ekiminden sonraki 7-8 gün içerisinde gerçekleşir.

Fue Tekniği Öncesi Konsültasyon ve Hazırlık Süreci Nasıl İşler?

Türkiye’de Fue tekniği ile saç ekimi yaptırmak isterseniz, beğendiğiniz bir klinikle iletişime geçmeniz ve saçınızın şu anki durumunu gösteren fotoğrafları internet üzerinden söz konusu kliniğe göndermeniz gerekir. Uzman ekipler tarafından saçınızın görselleri değerlendirilir ve saç ekimi gerekip gerekmediğine karar verilir. Fue saç ekimi yaptırmak için Türkiye’ye geldiğinizde ise klinikte fiziki bir muayene yapılır.

Fue saç ekimi tekniğinden bir gün önce ihtiyaç duyulan kan testleri yapılır. Saç ekimi ameliyatının yapılacağı gün ise saçlarınız tıraş edilir. Tecrübeli uzman ekipler tarafından yapılan bu işlem kısa sürede gerçekleştirilerek fiziksel görünümünüzün hızlı bir şekilde iyileşmesi sağlanır.

Fue Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Fue saç ekimi kaliteli işlemler uygulanması gereken bir tedavi yöntemidir. Böylece, tedavi sonrasında elde edeceğiniz başarı oranı da önemli ölçüde artar. Bundan dolayı Fue saç ekimi öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır.

Fue Saç Ekimi Öncesi

Fue saç ekimi öncesi ve sonrası çeşitli kriterler göz önünde bulundurulduğunda bu tekniğin çok dikkat gerektirdiği görülür. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan Fue saç ekim tekniği tedavisinden önce aşağıdaki kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız:

  1. Cerrahınız ile birlikte saç çizgisini doğru bir şekilde planlamak.
  2. Saç ekim işlemi esnasında saç yoğunluğu bakımından yeterli bir orana sahip olmak
  3. Doğru saç ekimi tekniklerini uygulanmasını sağlamak
  4. Doktorunuz tarafından konsültasyon yapılması ve doğru bir hazırlık süreci yürütülmesi
  5. Fue saç ekimi konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip bir cerrahtan tedavi hizmeti almak.

Fue Saç Ekimi Sonrası

Fue saç ekimi sonrası dikkat etmeniz gereken bazı noktalar iyileşme sürecinizi hızlandırır. Fue saç ekimi sonrası iyileşme sürecini hızlandıran en önemli faktör ise yöntemin doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Ayrıca, istediğiniz sonuçları elde etmek için sabırlı olmalı ve doktorunuzun bakım talimatlarına mutlaka uymalısınız.

  • Fue saç ekim tedavisinden 2 – 8 hafta sonra saçlarınız dökülmeye başlar.
  • Birkaç ay sonra saçlarınız çıkmaya başlar. Ancak bu saçlar henüz çok zayıftır.
  • 6. – 12. aylar arasında yeni saçlarınız güçlü bir şekilde çıkar ve kalıcı hale gelir.
WhatsApp chat